Yazılarımı okuduktan sonra yorum yapmayacak olsan bile yazımın hemen altındaki "okundu" butonunu işaretle olur mu :)

10 Ekim 2014 Cuma

# Sınav Günlükleri #

Sıla ile beraber karar aldık ve "Sınav Günlüğü" yazmaya karar verdik. (Sıla'nın bloğu için tık tık ) Bu günlükte; sınav sürecinde yaşadıklarımızı anlatmayı planlıyoruz. Aynı zamanda ben motive edici sözler yazmayı da düşünüyorum çünkü sonra açıp okuduğumda beni mot,ve etsin de istiyorum açıkçası :) Deneyimlerimi yazmak istiyorum özellikle çünkü bu stresli zamanda eminim pek çok deneyim elde ediyorum, edeceğim. İşte bu etkinliğimiz sayesinde de (muhtemelen ileriki zamanlarda paylaşırız yazdıklarımızı) deneyimlerimiz havada kalmamış olacak :)
Defterim Sıla'nın ki gibi el emeği olmadı maalesef ama en azından çok beğenerek aldığım ama kullanamadığım içinde dolabımda kalan defterimi değerlendirmiş oldum :) Ben de ilk sayfasını süsledim hem :D
Neyse ben günlüğümün resmini ve daha tapatazecik yazdığım ilk yazısından bir sözü de sizinle paylaşmak istiyorum :)
Not: Sınav günlüğüm hakkındaki paylaşımlarımı yukarıdaki " # Sınav Günlüğüm # "  sekmesinde bulabilirsiniz ^^ (Ayrıca okul yazıları sekemsinde de bulabilirsiniz ama yine de özel sekme açtım ben :) )
İşte defterim ^^
 Defterimin ilk sayfası:
 İlk yazımın sonuna yazdığım bir söz:

 Öyle işte :)

10 yorum:

 1. Çok şeker olmuş bu =)

  YanıtlaSil
 2. Bence herkes katılsın ne kadar çook o kadar iyi :)) defterin çok sevimli bence önemli olan senin defteri kullanırken rahat hissetmen :) Eveeet ben de deneyim yazıcam :D ben senin sözünü de çok sevdim :))) ve tabi ki defterimde yerini aldı :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değil mi :)
   Teşekkür ederim, kendi yaptığım defterlerim oldu daha önce o yüzden daha bir hoşuma gidiyor elden çıkma olanlar ama bu defterimi de seviyorum tabi :)
   Tamam o zaman :D
   İyi motive ediyor bu sòz, umut veriyor :)

   Sil
 3. Yordun beni dostum ama mim tamamlandı. :D Baştan anlaşalım benden çok da güzel bir şey bekleme :D bir sonraki yazılarda veee mimlerde görüşmek üzere :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tamam, yarın okuyacağım :) Ben eğleneceğimi düşünüyorum ama neyse :D
   Görüşeceğiz, şüphen olmasın :D

   Sil
 4. Selam Altın Zen ben Sıla'nın kankası Emine. Sınav günlükleri fikrinizi çok beğendim çünkü bu fikir Sılamı çok mutlu etti ve dolayısıyla beni de.Umarım defterinize yazacak güzel ve fikirlerinizi iyi yönde etkileyecek şeyler yaşarsınız.Ben bu süre içinde Sılamın yanındayım sana da iyi şanslar...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tanıştığıma memnun oldum.
   Beğenmene sevindim :))
   Teşekkür ederim ^^

   Sil
 5. Ay ne güzel fikir bu yüz yıl sonra geldim ama olsun sevdim sılaya da gideyim:)
  Defterini çok sevdiim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geldin sonuçta takılma ayrıntılara ;)
   Git bak bencede :))
   Tişükkürler >. <

   Sil

Merhaba okur :) Yorumun için teşekkürler ^.^
NOT: Lütfen yorumunuza blog adresinizi ayrıca yazmayınız. Zaten isminize tıklayarak bloğunuza ulaşabilir herkes. Blog adresi(url) yazan yorumlar yayımlanmayacaktır.
Sataşmak amacıyla yazılan ve bunu yapmış olmasının üstüne birde anonim olan yorumlar,
Spam yorumlar yayımlanmayacaktır.
Anonim yorumlar rahatsız etme amacı gütmediği sürece yayınlanır ^^